عرضه‌ی Project CARS 2 به ماه سپتامبر ۲۰۱۷ باز می‌گردد. اگر هنوز موفق به تجربه‌ی این عنوان نشده‌اید، هم اکنون می‌توانید دموی آن را که در دسترس تمامی پلتفرم ها قرار گرفته‌است بازی کنید.

در دموی این بازی می توان با سه خودرو  Lamborghini Huracán LP610-4  –  Ferrari 488 GT3  –  Formula Renault 3  در جاده Redbull Ring به رقابت برداخت .

لازم به ذکر است که Japanese Car Pack که قبلا به عنوان یکی از مزایای پیش خرید این بازی بیان شده بود، هم اکنون در دسترس تمامی پلتفرم ها است.

Project CARS 2 توسط (Sightly Mad Studios) ساخته شده و توسط باندای نامکو انتشار یافته است و توانسته است نمره­‌ی ۸۲ را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ دریافت کند.

 

دانلود 

 

دسته‌بندی‌ها: اخبارتریلرویدیو

0 دیدگاه در “دموی Project CARS 2 در دسترس قرار گرفت.”

پاسخ دهید

نوشته‌های پیوسته

اخبار

بازی ‌Total War: Three Kingdoms معرفی شد

بازی Total War: Three Kingdoms معرفی شده است و در دوره ی سلسله ی هان اتفاق خواهد افتاد. تیم Total War در شبکه ی  اجتماعی توییتر اطلاع داد که این بازی استراتژی تاریخی، برای پاییز خواندن ادامه…

اخبار

بازی جدیدی از Bandai Namco در راه است.

بازی جدید Bandai Namco در راه است.

اخبار

کاهش قیمت RP در جوی‌استیکس همزمان با بازگشت بخش Your Shop لیگ آو لجندز

بازی لیگ آو لجندز، به طور معمول، دو بار در سال به ارائه ی تخفیف های شگفت انگیز و غیر قابل پیش‌بینی می‌پردازد. تخفیف هایی جدا از برنامه ی تخفیف های هفتگی و ماهیانه. این بخش Your Shop‌نام دارد، شامل شش کارت است که به صورت رندوم و اتفاقی، برای کاربران اسکین هایی را با درصد های خاص ارزان می‌کند.

به دلیل بالا رفتن قیمت ارز، قیمت ها در حال بروز رسانی‌است. لطفا پس از تغییر این پیام اقدام به خرید کنید. رد کردن

حقوق تمام مطالب تهیه شده به دست تیم جوی‌استیکس محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع و
لینک ارجاع بلامانع است.