بازی Rainbow Six Siege به سرعت در حال نزدیک شده به دومین سیزن از سال سوم خودش است و یوبیسافت، برخی از ویژگی های جدید را اطلاع داده‌است. کمی پیش از رونمایی کامل این فصل، ناشر این بازی جزئیاتی از آپدیت بزرگ بعدی، Operation Para Bellum، را به اشتراک کاربران گذاشته است.

طبق روال همه ی سیزن های Rainbow Six Siege، این سیزن هم با دو اوپراتور جدید آشنا خواهیم شد. البته هنوز یوبیسافت جزئیات زیادی را در مورد اوپراتور در اختیار نگذاشته‌است؛ اما این ناشر خبر داده است که هر دوی آن‌ها مدافع (Defender) خواهند بود. اتفاق مشابهی که در سیزن قبل افتاد و جفت اوپراتور ها مهاجم بودند. طرفداران بازی به تازگی فایل های دو اوپراتور ایتالیای به نام های Alibi و Maestro را در نسخه ی PC بازی پیدا کردند که البته باید تا زمان معرفی و تایید آن‌ها صبر کرد.

به‌اضافه ی دو اوپراتور جدید، سیزن جدید سیستم Pick و Ban را معرفی خواهد کرد. همانطور که از اسم آن مشخص است، با استفاده از سیستم جدید بازیکن ها قابلیت منع کردن حریف از برداشتن اوپراتور مدنظرشان را خواهند داشت. به گفته ی یوبیسافت “یک لایه ی اضافه‌ای به استراتژی بین تیم ها” ایجاد می‌کند.

در آخر، سیزن ۲، نقشه ی جدید و گجت جدید به همراه خواهد داشت. یوبیسافت مشکل Dropshotting را رفع کرده و انیمیشن جدیدی برای عمل ضد خنثی کردن بمب معرفی می‌کند. معرفی کامل سیزن دوم بازی ۱۹-۲۰ ام ماه مه، هنگام فینال پرو لیگ Rainbow Six Siege که در کانال توییچ بازی پخش خواهد شد، صورت می‌گیرد.

آخرین آپدیت بازی هفته ی گذشته بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شد. این آپدیت هیچ ویژگی جدیدی را به بازی معرفی نکرد اما تعدادی بالانس مورد نیاز را – به خصوص برای Lion که از نظر خیلی ها بیش از حد قوی بود – اعمال کرد. همچنین یوبیسافت دمیج حاصل از LMG ها را تنظیم و بسیاری (!) از باگ ها و گلیچ ها رفع کرده است. می‌توانید لیست کامل این تغییرات را از طریق این لینک مشاهده کنید.


فربد نجفی

مؤسس و گردانده ی وبسایت جوی‌استیکس. علاقه‌مند به برنامه‌نویسی وب و موبایل و تولید محتوا 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه تا اطلاع بعدی فعالیتی نخواهد داشت. رد کردن