بازی Player Unknown’s Bettlegrounds پچ جدیدی را امروز در تست سرور های خود دریافت کرد که خبر از سیستم جدید رنکد این بازی می‌دهد.

برخلاف بسیاری از بازی های بتل رویال (Battle Royale)، که کمابیش تنها پلیر ها را وارد بازی می‌کنند، پابجی با اضافه کردن کمی چاشنی مچ میکینگ مبتنی بر مهارت (skill-based matchmaking) گامی فراتر گذاشته است. بازیکنان پابجی امکان مشاهده ی مسیر پیشرفت و مهارت خود را در این سیستم جدید خواهند داشت؛ چیزی که عمدتا در دیگر بازی های رویال وجود ندارد.

رنک های مختلف پابجی

این سیستم از Rank Point بهره می‌برد که بعد از پایان هر بازی به بازیکنان به نسبت عملکردشان امتیاز تعلق می‌گیرد. سپس با توجه به امتیاز های دریافت شده در یکی از هشت رنک بازی جای می‌گیرند و در طول سیزن بازی بین این رنک ها جابجا می‌شوند.

با این که سیستم جدید رنک ویژگی بزرگی برای این پچ پابجی به حساب می‌آید، اما این تنها ویژگی ای نیست که این آپدیت با خودش به همراه دارد. این پچ یک منوی دوار برای انتخاب انواع نارنجک ها و آیتم های درمانی را نیز شامل می‌شود. همچنین شاهد بازگشت قابلیت انتخاب نقشه خواهیم بود.

منوی جدید نارنجک ها

این به‌روز رسانی هم اکنون در سرور تست بازی در حال آزمایش است و به محض آن که استودیو سازنده آن را پایدار تلقی کند، برای عموم منتشر خواهد کرد. تاریخ این به‌روز رسانی احتمالا اوایل هفته ی آینده خواهد بود.


فربد نجفی

مؤسس و گردانده ی وبسایت جوی‌استیکس. علاقه‌مند به برنامه‌نویسی وب و موبایل و تولید محتوا 🙂

دیدگاهتان را بنویسید