اخبار

اوپراتور های جدید Rainbow Six Siege و تاریخ آپدیت Operation Para Bellum مشخص شد

بازی Rainbow Six Siege به سرعت در حال نزدیک شده به دومین سیزن از سال سوم خودش است و یوبیسافت، برخی از ویژگی های جدید را اطلاع داده‌است. کمی پیش از رونمایی کامل این فصل، ناشر این بازی جزئیاتی از آپدیت بزرگ بعدی، Operation Para Bellum، را به اشتراک کاربران گذاشته است.

توسط فربد نجفی، قبل
اخبار

کاهش قیمت RP در جوی‌استیکس همزمان با بازگشت بخش Your Shop لیگ آو لجندز

بازی لیگ آو لجندز، به طور معمول، دو بار در سال به ارائه ی تخفیف های شگفت انگیز و غیر قابل پیش‌بینی می‌پردازد. تخفیف هایی جدا از برنامه ی تخفیف های هفتگی و ماهیانه. این بخش Your Shop‌نام دارد، شامل شش کارت است که به صورت رندوم و اتفاقی، برای کاربران اسکین هایی را با درصد های خاص ارزان می‌کند.

توسط فربد نجفی، قبل
اخبار

نقد های Pro Evolution Soccer 2018 منتشر شد

بلاخره امروز نقد های بازی مورد انتظار کونامی (Konami)، که هر ساله در حال انتشار است، یکی پس از دیگری در وبسایت متاکریتیک در حال بارگذاری‌اند. سری عنوان های سالانه ی Pro Evolution Soccer که رقیب سرسخت فیفای الکترونیک آرتز (Electronic Arts) محسوب می‌شود، چند سالی است که طرفداران خود را بابت عدم حل مشکلات پیشین خود نا امید کرده بود. حال باید دید که کونامی امسال چه کرده و نظر منتقدان تا کنون چه بوده.

توسط فربد نجفی، قبل
اخبار

آپدیت سیزن جدید رینبوسیکس سیج به نام Operation Blood Orchid منتشر شد

سیزن جدید رینبوسیکس سیج به نام Operation Blood Orchid در حدود نیم ساعت تا یک ساعت پیش برای کنسول های نصل هشتم و کامپیوتر های شخصی منتشر شد . این آپدیت حجمی برابر با ۲۶ گیگ برای کامپیوتر های شخصی، ۱۸ گیگ برای پلی‌استیشن ۴ و به احتمال زیاد همین مقدار هم برای اکس‌باکس وان خواهد داشت.

توسط فربد نجفی، قبل
اخبار

طرفداران در حال بازسازی Tomb Raider 2 با استفاده از آنریل انجین ۴ هستند

بازی های جدید Tomb Raider بسیار زیبا و خوش ساخت هستند، اما گاهی شما می‌خواهید به گذشته سفر کنید و بازی های کلاسیک را بازی کنید و یا گاهی می‌خواهید بازی کلاسیک را با کیفیت بیشتر بخوانید...

توسط نیما بخشی‎پور، قبل

کاربران عزیز توجه داشته باشند که با توجه به نوسانات ارز، فروشگاه هیچ خریدی را انجام نخواهد داد. در صورت خرید مطابق قانون وبسایت عمل خواهد شد. رد کردن

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به جوی‌استیکس می‌باشد و هرگونه استفاده از مطالب و مقالات با ذکر منبع بلا مانع است